Tepelná čerpadla

 

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla PanasonicMidea a Daikin Altherma o výkonu od 4,5 až do 16 kW.

Trápí vás rostoucí ceny za energie? Chcete snížit náklady na vytápění?

Tyto náklady je možné snížit již na vstupu, a to vhodnou konstrukcí a zateplením budovy tak, aby tepelná ztráta byla minimální. Další možností je vhodná a úsporná volba zdroje tepla pro otopnou soustavu (radiátory, ohřev TUV). Právě zde pak přichází na řadu čím dál tím více populární tepelné čerpadlo: zjednodušeně lze říci, že z 1 kW příkonu elektrické energie dokážeme získat až 4 kW energie tepelné.

 

Tepelná čerpadla Panasonic tepelná čerpadla MIDEA tepelná čerpadla DAIKIN

 

 

Tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea

Jedná se o tepelná čerpadla vzduch-voda, která využívají energii z venkovního vzduchu a převádějí ji přes výměník  do vody pro vytápění.

Tepelné čerpadlo Panasonic AquareaVyrábějí se ve dvojím provedení:

  • Split systém (dělený)
  • Monoblok systém

Dělený systém se skládá z venkovní jednotky a z vnitřního hydroboxu, na který je pak možné napojit zásobník teplé užitkové vody. Monoblok systém má pouze venkovní jednotku.
Obě provedení nabízíme ve výkonových řadách 7, 9, 12, 14 a 16 kW topného výkonu.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea vykazují až 78% úsporu nákladů za vytápění oproti elektrickým topným systémům.

 

Akce montáž zdarma

 

Tepelná čerpadla MIDEA

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch jsou zařízení, kdy je teplo odebíráno okolnímu venkovnímu vzduchu a pomocí vnitřních jednotek distribuováno do příslušných místností.

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou zařízení, která odebírají teplo z venkovního vzduchu, a pomocí výměníku toto teplo pak ohřívá topnou vodu, popřípadě TUV v akumulačním zásobníku (Teplá Užitková Voda).

Na náš trh uvádíme tepelná čerpadla až do výkonu 16 kW.

 

Tepelná čerpadla vzduch-voda DAIKIN Altherma

Systém Daikin Altherma vám přináší vysokou energetickou účinnost, nízké investiční náklady a tichý provoz, bez emisí kouřových plynů.

Tepelné čerpadlo Daikin AlthermaČerpadla Daikin Altherma nabízíme ve dvojím provedení:

  • Nízkoteplotní čerpadla
  • Vysokoteplotní čerpadla

Nízkoteplotní tepelná čerpadla jsou vhodná pro novostavby i pro nízkoenergetické domy.  Vysokoteplotní systém je ideální řešení pro rekonstrukce.

U nízkoteplotních čerpadel topná voda o teplotě 55 °C nebo i méně dokáže vyhřát celý objekt i při extrémně nízkých venkovních teplotách do teploty -25 °C. U vysokoteplotních čerpadel dosahuje teplota topné vody až do 80 °C bez elektrického dohřevu.

 

 

Princip tepelného čerpadla

Princip tepelného čerpadla

 

Pomocník s výběrem tepelného čerpadla

RYCHLÁ POPTÁVKA

Aktuality

Kotlíková revoluce v plném proudu

Kotlíkové dotace - 15 nejčastějších otázek, na něž chcete znát odpověď od Ministerstva životního prostředí 1. Jsou podmínkou k získání dotace mikroenergetická opatření nebo zateplení? Ne. Tzv. mikroenergetická opatření je nutné provést, pouze pokud...

KOTLÍKOVÉ DOTACE 2016

Výměna kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním za tepelné čerpadlo

Nová zelená úsporám: Za dva měsíce podáno 1 587 žádostí za více než 343 milionů korun

Kontinuální výzva určená pro rodinné domy jede na plné obrátky. Zájemci o dotace podávají své žádosti od 22. října 2015 a od té doby jen za první měsíc dorazilo na SFŽP ČR celkem 813 žádostí. „Zhruba po dvou měsících jsme dnes s počtem 1587 podaných žádostí...

Nová zelená úsporám: Startuje kontinuální výzva

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR zveřejnili podmínky další výzvy v programu Nová zelená úsporám určenou pro rodinné domy. Jde o tzv. kontinuální výzvu, v rámci které bude možné žádat o dotaci průběžně až do roku 2021. Zá...

Září - For Arch 2015

Zveme Vás na náš stánek v rámci výstavy For Arch 2015, Výstaviště Letňany hala 7 stánek B14.

Více aktualit

CERTIFIKACE

ISO 14001 - klimatizace ISO 9001 - klimatizace