Tepelná čerpadla

 

Trápí vás rostoucí ceny za energie? Chcete snížit náklady na vytápění?

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla vzduch-voda a vzduch-vzduch od značek Panasonic Aquarea, Midea a Daikin Altherma o výkonu od 4,5 až do 16 kW.

Náklady na vytápění je možné snížit již na vstupu, a to vhodnou konstrukcí a zateplením budovy. Další možností je vhodná a úsporná volba zdroje tepla pro otopnou soustavu (radiátory, ohřev TUV). Právě zde pak přichází na řadu čím dál tím více populární tepelné čerpadlo: zjednodušeně lze říci, že z 1 kW příkonu elektrické energie dokážeme získat až 4 kW energie tepelné.

Akční nabídka: Sleva na tepelné čerpadlo s montáží a dopravou!

Tepelné čerpadlo - akční nabídka

 

Tepelná čerpadla Panasonic tepelná čerpadla MIDEA tepelná čerpadla DAIKIN

 

 

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

Jedná se o tepelná čerpadla vzduch-voda, která využívají energii z venkovního vzduchu a převádějí ji přes výměník  do vody pro vytápění.

Tepelné čerpadlo Panasonic AquareaVyrábějí se ve dvojím provedení:

  • Split systém (dělený)
  • Monoblok systém

Dělený systém se skládá z venkovní jednotky a z vnitřního hydroboxu, na který je pak možné napojit zásobník teplé užitkové vody. Monoblok systém má pouze venkovní jednotku.
Obě provedení nabízíme ve výkonových řadách 7, 9, 12, 14 a 16 kW topného výkonu.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea vykazují až 78 % úsporu nákladů za vytápění oproti elektrickým topným systémům.

 

Akce montáž zdarma

 

Tepelná čerpadla MIDEA

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch jsou zařízení, kdy je teplo odebíráno okolnímu venkovnímu vzduchu a pomocí vnitřních jednotek distribuováno do příslušných místností.

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou zařízení, která odebírají teplo z venkovního vzduchu, a pomocí výměníku toto teplo pak ohřívá topnou vodu, popřípadě TUV v akumulačním zásobníku (Teplá Užitková Voda).

Na náš trh uvádíme tepelná čerpadla až do výkonu 16 kW.

 

Tepelná čerpadla vzduch-voda DAIKIN Altherma

Systém Daikin Altherma vám přináší vysokou energetickou účinnost, nízké investiční náklady a tichý provoz, bez emisí kouřových plynů.

Tepelné čerpadlo Daikin AlthermaČerpadla Daikin Altherma nabízíme ve dvojím provedení:

  • Nízkoteplotní čerpadla
  • Vysokoteplotní čerpadla

Nízkoteplotní tepelná čerpadla jsou vhodná pro novostavby i pro nízkoenergetické domy.  Vysokoteplotní systém je ideální řešení pro rekonstrukce.

U nízkoteplotních čerpadel topná voda o teplotě 55 °C nebo i méně dokáže vyhřát celý objekt i při extrémně nízkých venkovních teplotách do teploty -25 °C. U vysokoteplotních čerpadel dosahuje teplota topné vody až do 80 °C bez elektrického dohřevu.

 

 

Princip tepelného čerpadla

Princip tepelného čerpadla

 

Pomocník s výběrem tepelného čerpadla

<p">

RYCHLÁ POPTÁVKA

Aktuality

Červen - Mobilní klimatizace v AKCI

Mobilní klimatizace s tepelným čerpadlem Je vám v létě horko a potíte se? Chcete v zimě levně topit pomocí tepelného čerpadla?   Máme pro vás rychlé řešení - AKČNÍ SLEVY na sezonu 2017   Značková klimatizace MIDEA Jediná klimatizace na trhu s tepe...

Červen - Montáž zdarma tepelných čerpadel Panasonic

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea systému vzduch-voda s montáží zdarma! Akce platí do konce června.   Prohlédněte si nabídku kvalitních tepelných čerpadel na našem e-shopu!

Květen - Akce bojler zdarma prodloužena

Pro veliký zájem jsme se rozhodli prodloužit akci Bojler jako bonus k tepelným čerpadlům Panasonic Aquarea ZDARMA. Jedná se od 200litrový zásobník na TUV. Akce platí do konce května 2017 nebo do vyprodání zásob.    

Duben - BONUS bojler ZDARMA

Bojler jako bonus k tepelným čerpadlům Panasonic Aquarea ZDARMA. Jedná se od 200litrový zásobník na TUV. Akce platí do konce dubna 2017 nebo do vyprodání zásob.  

Březen - Montáž zdarma tepelných čerpadel Panasonic

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea systému vzduch-voda s montáží zdarma! Akce platí do konce března. Prohlédněte si nabídku kvalitních tepelných čerpadel na našem e-shopu!

Více aktualit

CERTIFIKACE

ISO 14001 - klimatizace ISO 9001 - klimatizace