Servis klimatizací a vzduchotechniky

ServisNaše firma nabízí kompletní servisní činnost pro klimatizační a vzduchotechnická zařízení.
Podrobné informace naleznete na našem speciálním webu: www.servis-klimatizace.cz

KLIMATIZACE

V oblasti klimatizace nabízíme pravidelné servisní prohlídky všech značkových zařízení (DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu. LG atp.) a dále pak servisní zásahy pro odstranění poruchových stavů. Při provozu klimatizačního zařízení dochází časem k zanesení výměníků vnitřní a venkovní jednotky (výparník, kondenzátor). Dále se také setkáváme v praxi se zanesením rozvodů pro odvod kondenzátu. Nečistoty (prach, listy, peří, hmyz a další) nepříznivě ovlivňují účinnost klimatizačního zařízení, ale i jeho životnost. Dalším negativním prvkem je vznik bakterii, plísní, mikrobiologických organizmů především ve vnitřních dílech (kondenzátní vanička, lamely výměníku) klimatizačních jednotek. Pro zamezení těchto skutečností je nutná pravidelná servisní činnost klimatizačních zařízení.
Naše firma má v této oblasti dlouholeté zkušenosti, a proto používáme praxí odzkoušené přípravky anglické výroby pro servis klimatizačních zařízení.

VZDUCHOTECHNIKA

V oblasti vzduchotechniky nabízíme opět pravidelné servisní prohlídky včetně servisních zásahů vyžádaných provozem a poruchami zařízení. Základem kvalitního provozu vzduchotechniky je pravidelný výměna vzduchotechnických filtrů, které zajistí čistotu vyfukovaného vzduchu do větraných prostor.
Filtry a filtrační materiály dodáváme od renomovaných výrobců, popřípadě díky vlastní výrobě VZT jsme schopni dodat atypická řešení.
Bezpečný a dlouhodobý provoz zařízení si vyžaduje pravidelnou kontrolu ventilátorů, uzavíracích klapek a jejich servopohonů, tlumičů hluku, regulátorů průtoků, stavu distribučních elementů atp., kterou nabízíme v plném rozsahu včetně stanovení měřících protokolů.

Více informací o používaných přípravcích naleznete zde

RYCHLÁ POPTÁVKA

Aktuality

FOR ARCH 2017 19. 9 - 23. 9. 2017

Zveme vás na náš stánek B13 v hale 7 ve veletržním paláci PVA EXPO PRAHA v Letňanech od úterý 19. 9. do soboty 23. 9. 2017. FOR ARCH je stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR a pro české i zahraniční vystavovatele představuje výbornou příležitost pro pre...

Kotlíková dotace pro střední Čechy

Dobrá zpráva pro všechny zájemce o tzv. kotlíkovou dotaci! Dne 4. 9. 2017 zveřejní Státní fond životního prostředí text výzvy s metodikou a formuláři pro podání žádostí o dotace. Od 5. 9. 2017 tedy začneme navštěvovat zákazníky a připravovat vše potřebné....

Červen - Mobilní klimatizace v AKCI

Mobilní klimatizace s tepelným čerpadlem Je vám v létě horko a potíte se? Chcete v zimě levně topit pomocí tepelného čerpadla?   Máme pro vás rychlé řešení - AKČNÍ SLEVY na sezonu 2017   Značková klimatizace MIDEA Jediná klimatizace na trhu s tepe...

Červen - Montáž zdarma tepelných čerpadel Panasonic

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea systému vzduch-voda s montáží zdarma! Akce platí do konce června.   Prohlédněte si nabídku kvalitních tepelných čerpadel na našem e-shopu!

Květen - Akce bojler zdarma prodloužena

Pro veliký zájem jsme se rozhodli prodloužit akci Bojler jako bonus k tepelným čerpadlům Panasonic Aquarea ZDARMA. Jedná se od 200litrový zásobník na TUV. Akce platí do konce května 2017 nebo do vyprodání zásob.    

Více aktualit

CERTIFIKACE

ISO 14001 - klimatizace ISO 9001 - klimatizace