Centrální klimatizace Panasonic

Centrální klimatizační systémy jsou určeny pro kanceláře a větší komerční prostory. U tohoto typu zařízení probíhá úprava vzduchu z jedné klimatizační jednotky a následně se rozvádí do jednotlivých místností.

Produkty

Více informací naleznete v sekci produktů VRV systémů Panasonic.

Nejdůležitější vlastnosti

Systémy ECOi VRF

Systémy ECOi VRF: 2trubková rada Mini ECOi 6, 2trubková rada ECOi 6N, 3trubková rada ECOi MF2 6N.

Elektrická rada ECOi VRF je speciálně určená pro nejnáročnější kancelářské aplikace a velké budovy. Vysoce účinný systém. Od 8 do 20 HP v jedné skříni. Vetší provozní rozsah, aby bylo zajištěno vytápění až do venkovní teploty –25 °C. Vhodné pro rekonstrukce. Příklad použití: Komplexy budov. Výškové budovy. Komercní budovy. Hotely.

Systémy VRF ECO G

Plynová jednotka VRF ECO G je speciálně navržena pro budovy, kde je použití elektřiny zakázáno nebo kde je nutné snížit emise CO2. Velmi vysoký poměr primární energetické účinnosti. Velmi nízká spotřeba elektrické energie. Kompatibilní se všemi vnitrními jednotkami ECOi a dálkovými ovladači. Teplá užitková voda je zajištěna zdarma v létě a v zimě (venkovní teplota > 7 °C).

Příklad použití: Komplexy budov. Výškové budovy. Komerční budovy. Hotely.

Větrací VRF systémy

Zvyšuje účinnost instalace díky použití VZT větrání, široké škály vzduchových clon a systému větrání s rekuperací energie.

Řešení pro

Restaurace clipart

Restaurace

Kompletní řešení pro vytápění, klimatizaci a ohřev vody v restauracích

Mimořádně vysoká účinnost při částečném zatížení Panasonic spojil dohromady nejúčinnější řešení pro instalaci klimatizace, vytápění a systému na ohřívání vody. V kuchyni je zapotřebí klimatizace, ve veřejných prostorách zase topení, k tomu všichni potřebují teplou vodu. Výhodou je také 100% čistý vzduch, který odstraňuje pachy. Díky zapojení špičkové technologie Panasonic je výsledkem jednoduchý a flexibilní systém, který se hodí do každé restaurace toužící po snížení plateb za energie. Panasonic rovněž nabízí unikátní řešení pro prostory s omezeným přístupem k elektřině tam se nejlépe uplatní VRF jednotky ECO G na zemní plyn či propan. Pohodlí a teplou vodu si tak můžete užít všude.

Více informací neleznete v katalogovém listu zde

Hotel clipart

Hotely

Celý hotel s maximálními úsporami, maximální kontrolou a maximálním komfortem

Panasonic pomáhá dosáhnout v celém hotelu co největších úspor, maximální kontroly a maximálního komfortu.

Panasonic nabízí nejširší nabídku výrobku v oblasti vytápění, chlazení a klimatizací (HVAC), ohřevu teplé užitkové vody a větrání. Díky tomu jsme schopni nabídnout nejvhodnější řešení pro JAKÝKOLIV projekt. A to vše se zajištěním naprosté jistoty a klidu pro zákazníka díky rychlým zákaznickým službám, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Úspory energie, které zajistí naše řešení, plus možnost výběru mezi elektrickými a plynovými jednotkami, vám umožní snížit vaše emise CO2. Řešení Panasonic nejen že zajišťuje vysokou spokojenost zákazníku, ale také klid v duši, protože do výrobku Panasonic jsou přeneseny rozsáhlé zkušenosti a navíc snižují náklady za energie. Různé varianty pro každé použití:

Varianta A: Hybridní řešení. Plyn + elektřina:

 • Pokud je zapotřebí velké množství teplé a studené vody.
 • ECO G (plynové tepelné čerpadlo)
 • Vodní výměník tepla
 • Aquarea HT k ohřevu teplé vody až 65 °C
 • Souprava vzduchotechnické jednotky k připojení
 • ECO G ke vzduchotechnické jednotce
 • Nástěnná jednotka PKEA k účinnému chlazení serveroven

Varianta B: Plně elektrické řešení 2 a 3cestné.

 • Pokud je zapotřebí flexibilita a dostupnost elektřiny, není problém.
 • ECOi (Elektrická jednotka VRF)
 • Vnitřní jednotky s přímou expanzí
 • Souprava vzduchotechnické jednotky k připojení jednotky ECOi ke vzduchotechnické jednotce
 • Nástěnná jednotka PKEA k účinnému chlazení serveroven
 • Nový systém odčerpávání chladiva Panasonic:
 • Detekuje únik chladiva a aktivuje jeho odčerpání.

Více informací nelznete v katalogovém listu zde.

Obchod clipart

Obchody

Nové originální řešení pro obchody

Systémy vytápění a chlazení pro obchodní prostory.

Společnost Panasonic vyvinula řešení pro maloobchod a kanceláře, kde je návratnost investic klíčovým

faktorem! Komfort v obchode je zásadní, aby se zde zákazník dobře cítil. Z místního ovládání nebo nového ovládacího systému v cloudu Panasonic je možné zobrazit podrobný stav vytápění a chlazení systému, analyzovat a optimalizovat za účelem zlepšení činnosti, zkrácení provozní doby a zvýšení životnosti jednotek.

8 důvodů, proč jsou systémy Panasonic nejlepším řešením pro obchodní prostory:

 1. Kompletní řešení
 2. Flexibilita
 3. Ekologické cítění a minimální emise CO2
 4. Maximální komfort a spokojenost zákazníků
 5. Možnost rozšíření do budoucna
 6. Systémy Panasonic jsou dlouhodobě nejúčinnější
 7. Vysoká kvalita služeb prostřednictvím partnerských instalačních týmu
 8. Systém bude stále v provozu až do 25 % výkonu připojených vnitrních jednotek. Systém se nevypne, ani když až u 25 % vnitřních jednotek dojde k výpadku proudu, jsou-li spuštěny.

RYCHLÁ POPTÁVKA

Aktuality

Panasonic Aquarea: katalog a leták 2018-2019

Leták Panasonic 2018-2019 (12 stránek) Věděli jste, že tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea nabízí až 80% úsporu výdajů za vytápění v porovnání s elektrickými ohřívači? Katalog Panasonic 2018-2019 (74 stránek) ke stažení zde

DOTACE novinky 10/2018

Dotace na tepelné čerpadlo v programu Nová zelená úsporám lze vyřídit od 15. 10. 2018 i na rodinné domy, které nejsou zateplené! Stačí, když jako aktuální zdroj tepla mají elektrokotel, kamna, lokální topidla (pro dotaci není potřeba fotodokumentace, stač...

FOR ARCH 2018

Zveme vás na náš stánek  v hale 7 ve veletržním paláci PVA EXPO PRAHA v Letňanech od úterý 18. 9. do soboty 22. 9. 2018. FOR ARCH je stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR a pro české i zahraniční vystavovatele představuje výbornou příležitost pro prez...

GDPR

Podmínky ochrany osobních údajů I.Základní ustanovení 1. Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dál...

Kotlíkové dotace NOVINKY 5/2018

Dle aktuálních informací se chystá přijímání dalších žádostí o kotlíkové dotace v těchto krajích: Pardubický kraj - jako první vydal novou informaci pro žadatele o kotlíkové dotace – vyhlášení nové výzvy se předpokládá v září 2018. Žádosti mohou podávat ja...

Více aktualit

CERTIFIKACE

ISO 14001 - klimatizace ISO 9001 - klimatizace