Centrální klimatizace Panasonic

Centrální klimatizační systémy jsou určeny pro kanceláře a větší komerční prostory. U tohoto typu zařízení probíhá úprava vzduchu z jedné klimatizační jednotky a následně se rozvádí do jednotlivých místností.

Produkty

Více informací naleznete v sekci produktů VRV systémů Panasonic.

Nejdůležitější vlastnosti

Systémy ECOi VRF

Systémy ECOi VRF: 2trubková rada Mini ECOi 6, 2trubková rada ECOi 6N, 3trubková rada ECOi MF2 6N.

Elektrická rada ECOi VRF je speciálně určená pro nejnáročnější kancelářské aplikace a velké budovy. Vysoce účinný systém. Od 8 do 20 HP v jedné skříni. Vetší provozní rozsah, aby bylo zajištěno vytápění až do venkovní teploty –25 °C. Vhodné pro rekonstrukce. Příklad použití: Komplexy budov. Výškové budovy. Komercní budovy. Hotely.

Systémy VRF ECO G

Plynová jednotka VRF ECO G je speciálně navržena pro budovy, kde je použití elektřiny zakázáno nebo kde je nutné snížit emise CO2. Velmi vysoký poměr primární energetické účinnosti. Velmi nízká spotřeba elektrické energie. Kompatibilní se všemi vnitrními jednotkami ECOi a dálkovými ovladači. Teplá užitková voda je zajištěna zdarma v létě a v zimě (venkovní teplota > 7 °C).

Příklad použití: Komplexy budov. Výškové budovy. Komerční budovy. Hotely.

Větrací VRF systémy

Zvyšuje účinnost instalace díky použití VZT větrání, široké škály vzduchových clon a systému větrání s rekuperací energie.

Řešení pro

Restaurace clipart

Restaurace

Kompletní řešení pro vytápění, klimatizaci a ohřev vody v restauracích

Mimořádně vysoká účinnost při částečném zatížení Panasonic spojil dohromady nejúčinnější řešení pro instalaci klimatizace, vytápění a systému na ohřívání vody. V kuchyni je zapotřebí klimatizace, ve veřejných prostorách zase topení, k tomu všichni potřebují teplou vodu. Výhodou je také 100% čistý vzduch, který odstraňuje pachy. Díky zapojení špičkové technologie Panasonic je výsledkem jednoduchý a flexibilní systém, který se hodí do každé restaurace toužící po snížení plateb za energie. Panasonic rovněž nabízí unikátní řešení pro prostory s omezeným přístupem k elektřině tam se nejlépe uplatní VRF jednotky ECO G na zemní plyn či propan. Pohodlí a teplou vodu si tak můžete užít všude.

Více informací neleznete v katalogovém listu zde

Hotel clipart

Hotely

Celý hotel s maximálními úsporami, maximální kontrolou a maximálním komfortem

Panasonic pomáhá dosáhnout v celém hotelu co největších úspor, maximální kontroly a maximálního komfortu.

Panasonic nabízí nejširší nabídku výrobku v oblasti vytápění, chlazení a klimatizací (HVAC), ohřevu teplé užitkové vody a větrání. Díky tomu jsme schopni nabídnout nejvhodnější řešení pro JAKÝKOLIV projekt. A to vše se zajištěním naprosté jistoty a klidu pro zákazníka díky rychlým zákaznickým službám, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Úspory energie, které zajistí naše řešení, plus možnost výběru mezi elektrickými a plynovými jednotkami, vám umožní snížit vaše emise CO2. Řešení Panasonic nejen že zajišťuje vysokou spokojenost zákazníku, ale také klid v duši, protože do výrobku Panasonic jsou přeneseny rozsáhlé zkušenosti a navíc snižují náklady za energie. Různé varianty pro každé použití:

Varianta A: Hybridní řešení. Plyn + elektřina:

 • Pokud je zapotřebí velké množství teplé a studené vody.
 • ECO G (plynové tepelné čerpadlo)
 • Vodní výměník tepla
 • Aquarea HT k ohřevu teplé vody až 65 °C
 • Souprava vzduchotechnické jednotky k připojení
 • ECO G ke vzduchotechnické jednotce
 • Nástěnná jednotka PKEA k účinnému chlazení serveroven

Varianta B: Plně elektrické řešení 2 a 3cestné.

 • Pokud je zapotřebí flexibilita a dostupnost elektřiny, není problém.
 • ECOi (Elektrická jednotka VRF)
 • Vnitřní jednotky s přímou expanzí
 • Souprava vzduchotechnické jednotky k připojení jednotky ECOi ke vzduchotechnické jednotce
 • Nástěnná jednotka PKEA k účinnému chlazení serveroven
 • Nový systém odčerpávání chladiva Panasonic:
 • Detekuje únik chladiva a aktivuje jeho odčerpání.

Více informací nelznete v katalogovém listu zde.

Obchod clipart

Obchody

Nové originální řešení pro obchody

Systémy vytápění a chlazení pro obchodní prostory.

Společnost Panasonic vyvinula řešení pro maloobchod a kanceláře, kde je návratnost investic klíčovým

faktorem! Komfort v obchode je zásadní, aby se zde zákazník dobře cítil. Z místního ovládání nebo nového ovládacího systému v cloudu Panasonic je možné zobrazit podrobný stav vytápění a chlazení systému, analyzovat a optimalizovat za účelem zlepšení činnosti, zkrácení provozní doby a zvýšení životnosti jednotek.

8 důvodů, proč jsou systémy Panasonic nejlepším řešením pro obchodní prostory:

 1. Kompletní řešení
 2. Flexibilita
 3. Ekologické cítění a minimální emise CO2
 4. Maximální komfort a spokojenost zákazníků
 5. Možnost rozšíření do budoucna
 6. Systémy Panasonic jsou dlouhodobě nejúčinnější
 7. Vysoká kvalita služeb prostřednictvím partnerských instalačních týmu
 8. Systém bude stále v provozu až do 25 % výkonu připojených vnitrních jednotek. Systém se nevypne, ani když až u 25 % vnitřních jednotek dojde k výpadku proudu, jsou-li spuštěny.

RYCHLÁ POPTÁVKA

Aktuality

Správný výběr tepelného čerpadla

Představujeme vám základní informace o správném výběru tepelného čerpadla: na co se zaměřit při výběru tepelného čerpadla a odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo zdarma telefonicky ...

Servis tepelného čerpadla Panasonic Aquarea

Proč je nutný servis tepelných čerpadel vzduch-voda? A jak při něm správně postupovat? Podívejte se na ukázku servisních úkonů u tepelného čerpadla Panasonic Aquarea. Pravidelným servisem prodloužíte životnost tepelného čerpadla a snížíte jeho provozní nák...

Říjen - ochrana oběhových čerpadel pro tepelná čerpadla Panasonic Aquarea řady H

Pro ochranu oběhových čerpadel v hydroboxech tepelných čerpadel Panasonic Aquarea řady H doporučujeme používat odstředivé odkalovače s magnetickou vložkou od společnosti Giacomini. Silný magnet ve filtru a způsob cirkulace topné vody zajistí kvalitní odlouč...

FOR ARCH 2017 19. 9 - 23. 9. 2017

Zveme vás na náš stánek B13 v hale 7 ve veletržním paláci PVA EXPO PRAHA v Letňanech od úterý 19. 9. do soboty 23. 9. 2017. FOR ARCH je stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR a pro české i zahraniční vystavovatele představuje výbornou příležitost pro pre...

Kotlíková dotace pro střední Čechy

Dobrá zpráva pro všechny zájemce o tzv. kotlíkovou dotaci! Dne 4. 9. 2017 zveřejní Státní fond životního prostředí text výzvy s metodikou a formuláři pro podání žádostí o dotace. Od 5. 9. 2017 tedy začneme navštěvovat zákazníky a připravovat vše potřebné....

Více aktualit

CERTIFIKACE

ISO 14001 - klimatizace ISO 9001 - klimatizace